Przed nami ostatnie zmagania w Szuter Cup-Szutrowy Puchar 2018. 1. Rajd Sokólski, bo taką przyjęła nazwę finałowa 4. runda cyklu, odbędzie się w dniach 13-14 października 2018r. Zawody pod Honorowym Patronatem Burmistrz Miasta Sokółka Pani Ewy Kulikowskiej oraz Wójta Gminy Kuźnica Pana Pawła Mikłasza, rozpoczną się w sobotę 13 października sprawami administracyjnymi, zapoznaniem z trasą i  Ceremonią startu o godz. 17.00 zlokalizowaną przy Urzędzie Miasta Sokółka (ul. Plac Kościuszki 1). Z tego też miejsca, ale już w niedzielę 14 października o godzinie 10.00, rajdowe załogi ruszą do ostatniej w tym roku batalii o punkty. Twarde, zróżnicowane  i zupełnie nowe dla wszystkich załóg rajdowych dwa odcinki specjalne w Gminie Kuźnica tj. „Czepiele” (6,45km) i „Kuźnica” (8,30km), przejeżdżane będą trzykrotnie. Łącznie 44km rywalizacji. Bazą imprezy będzie siedziba Urzędu Miasta Sokółka przy ul. Plac Kościuszki 1 (Biuro imprezy oraz CKR), Park serwisowy zlokalizowany będzie na sąsiadującym z Urzędem Placu Kościuszki. Meta przewidziana jest na godz. 16.30, a poprzedzona zostanie Ceremonią mety, również przed budynkiem Urzędu Miasta Sokółka.

Podobnie jak w przypadku tegorocznego Rajdu Podlaskiego, przy rajdzie okręgowym, przeprowadzona zostanie również impreza rangi SKJS na próbach sprawnościowych „Czepiele” (4,0km), „Kuźnica” (3,2) o łącznej długości blisko 24 km. Więcej informacji o Super KJS podamy do czwartku 20 września.

Na potrzeby rajdu uruchomiliśmy stronę internetową www.rajdsokolski.pl  oraz profil rajdsokolski na portalu facebook, gdzie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu samochodowego po szczegóły imprezy.

Zapraszamy również do kibicowania przy trasie rajdu, koniecznie  przestrzegając poleceń służb porządkowych (tzw. SAFETY).To ostatnie tego typu zawody w tym roku, więc nie możecie ich przegapić. Do zobaczenia na trasie!

 

1. Rajd Sokólski