Nasz nowy sponsor i partner – BIGTIRES.PL to familijna firma, której motorem napędowym jest pasja do motoryzacji trwająca od trzech pokoleń.

BIGTIRES.PL to importer/dostawca opon do zadań specjalnych – ciężarowych, przemysłowych ale także rajdowych. BIGTIRES.PL jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski opon rajdowych marek DMACK i KUMHO. W ofercie znajduje się pełna gama wyczynowych opon przeznaczonych na do użycia na nawierzchniach asfaltowych, jaki na wymagający szuter.

Od 3 lat oferta została uzupełniona o profesjonalny serwis samochodowy www.warsztatblizne.pl , który zapewnia kompleksową obsługę samochodów osobowych – od ogumienia, poprzez mechanikę, serwisowanie klimatyzacji i pełną diagnostykę, kończąc na obsłudze szkód blacharskich.

Zespół rajdowy BIGTIRES.PL – także w rodzinnym składzie, jeździ autem będącym wynikiem autorskiego projektu (SUBARU JUSTY PROTO). Starty w rajdach to idealne miejsce do testów w ekstremalnych, realnych warunkach zarówno opon, jak i kompetencji zespołu serwisowego – to gwarancja wysokiej jakości usług i produktów oferowanych przez Naszego partnera.

Dla wszystkich uczestników 2. Rajdu Sokólskiego nasz partner przygotował atrakcyjną ofertę rabatową na opony rajdowe DMACK i KUMHO!

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z tego potencjału www.bigtires.pl oraz polubienia profilu https://www.facebook.com/bigtirespl/.

 

Dziękujemy za świetną ofertę dla załóg oraz okazane nam wsparcie!

BIGTIRES.PL – sponsor 2. Rajdu Sokólskiego